Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nagrody taniec na zawody sportowe

Organizujesz turniej tańca? Nie możesz pozwolić zwycięzcom wrócić do domu bez pięknych nagród Dance.

U nas znajdziesz nagrody Dance we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz wybrać, aby zwycięzca poszedł do domu z największą lub złotą nagrodą, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym trofeum.

Czy wolisz nagrodę Dance dla zwycięzcy i medale Dance za 2 i 3 miejsce? To też jest możliwe, oczywiście! Nasze nagrody taneczne są dostępne bezpośrednio z magazynu, a na życzenie możemy je spersonalizować wybranym przez Państwa tekstem.

Grawerowanie nagród za taniec

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo spersonalizować wybrane przez siebie trofeum. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądane zdjęcie nie jest dołączone, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród tanecznych

Zakup nagród Dance od Boccale jest szybki i łatwy. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.