Medale Karate (2)

Puchary Karate (6)

Nagrody karate na zawody sportowe

Organizujesz turniej Karate? Nie możesz pozwolić zwycięzcom wrócić do domu bez pięknych nagród Karate.

Możesz znaleźć nagrody Karate wszystkich rodzajów i rozmiarów. Możesz wybrać, aby zwycięzca poszedł do domu z największą lub złotą nagrodą, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym trofeum.

Czy wolisz nagrodę Karate dla zwycięzcy i medale Karate za 2 i 3 miejsce? Oczywiście jest to również możliwe! Nasze nagrody Karate są dostępne bezpośrednio z magazynu i, jeśli chcesz, możemy spersonalizować je z tekstem do wyboru.

Grawerowanie nagród Karate

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo spersonalizować wybrane przez siebie trofeum. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądany obrazek nie znajduje się w zestawie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród Karate

Zakup nagród Karate od Boccale jest szybki i łatwy. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.