Medale Hokejowe (1)

Puchary Hokejowe (4)

Nagrody hokej na zawody sportowe

Organizujesz turniej hokejowy? W takim razie oczywiście nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród hokejowych.

U nas znajdziesz nagrody hokejowe we wszystkich kształtach i rozmiarach. Na przykład, możesz wybrać, aby zwycięzca wrócił do domu z największym lub złotym trofeum i dać numerom 2 i 3 mniejsze lub srebrne i brązowe trofea.

Wolisz jedną nagrodę hokejową dla zwycięzcy i medale hokejowe za 2 i 3 miejsce? Oczywiście, że możesz! Nasze nagrody hokejowe są dostępne bezpośrednio z magazynu i jeśli chcesz, możemy spersonalizować je dla Ciebie z tekstem, który chcesz.

Grawerowanie nagród hokejowych

Możesz łatwo spersonalizować swoje nagrody w naszym sklepie internetowym. Masz szeroki wybór różnych obrazów sportowych. Jeśli żądany obraz nie jest wymieniony, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wtedy natychmiast zaczniemy pracować, aby zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanych nagród dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie nagrody zamocujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy w środku podany przez Ciebie tekst. Masz możliwość wpisania 3 linijek o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród hokejowych

Kupowanie trofeów hokejowych w Boccale jest szybkie i proste. Czy szukasz nagrody w określonej kategorii cenowej? Możesz wskazać pożądany przedział cenowy w naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również podać kolor i rozmiar.

Zamów swoje nagrody już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.