Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nagrody szachy na zawody sportowe

Organizujesz turniej szachowy? Nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród szachowych.

W naszej ofercie znajdziesz nagrody szachowe we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz wybrać, czy zwycięzca pojedzie do domu z największą lub złotą nagrodą, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym trofeum.

A może wolisz nagrodę szachową dla zwycięzcy i medale szachowe za 2 i 3 miejsce? Oczywiście, że jest to możliwe! Nasze nagrody szachowe są dostępne bezpośrednio z magazynu, a na życzenie możemy je spersonalizować wybranym przez Ciebie tekstem.

Grawerowanie nagród szachowych

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo spersonalizować wybrane trofeum. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądane zdjęcie nie jest dołączone, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród szachowych

Zakup nagród szachowych od Boccale jest szybki i łatwy. Szukają Państwo trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.