Puchary Golfowe (4)

Nagrody golf na zawody sportowe

Organizują Państwo turniej golfa? Nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród golfowych.

U nas znajdziesz nagrody golfowe we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz zdecydować, czy zwycięzca pojedzie do domu z największą lub złotą nagrodą, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym trofeum.

A może wolisz nagrodę za wygraną w golfa dla zwycięzcy i medale golfowe za 2 i 3 miejsce? To też jest możliwe, oczywiście! Nasze nagrody golfowe są dostępne bezpośrednio z magazynu, a na życzenie możemy je spersonalizować wybranym przez Państwa tekstem.

Grawerowanie nagród golfowych

W naszym sklepie internetowym możesz w prosty sposób spersonalizować wybrane trofeum. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądane zdjęcie nie jest dostępne, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród golfowych

Zakup nagród golfowych od Boccale jest szybki i łatwy. Szukają Państwo trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie można wprowadzić żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, można również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.