Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Figurka Wędkarstwo

16,95 19,95 

Puchar Wędkarstwo

34,95 44,95 

Nagrody na zawody wędkarskie

Wędkarstwo staje się coraz popularniejsze. Ludzie lubią spędzać czas wolny w towarzystwie spokojnej wody. Relaks wydaje się być najważniejszym atutem tej dyscypliny sportowej. Oprócz hobbystycznego wędkowania często organizowane są zawody wędkarskie. W tego typu wydarzeniach udział mogą brać dorośli jak i dzieci. Organizując imprezy tego pokroju, warto pomyśleć do odpowiednich nagrodach tematycznych. W tej sytuacji z pomocą przychodzi internetowy sklep Boccale.

Poszukujesz trofeów i pucharów na zawody wędkarskie?

Oferta naszego sklepu online pełna jest ciekawych propozycji z kategorii puchar wędkarski i medale wędkarskie. Puchary na zawody wędkarskie produkujemy również na zamówienie. W naszym katalogu na stronie sklepu znajdziesz trofea z możliwością obfitego wyboru rodzajów, kształtów, wzorów kolorów i rozmiarów. Wybierz odpowiednie nagrody i złóż zamówienie już teraz. Ponadto w naszych produktach znajdziesz nagrody dla organizatorów i sędziów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zamawiaj nasze produkty i korzystaj z dodatkowych usług na grawerowanie wybranych dedykacji i napisów specjalnych. Zajmujemy się profesjonalnym dostosowaniem trofeów pod Twoje wydarzenie sportowe. Jesteśmy w stanie przystosować puchary, grawerując na nich nazwę imprezy, logo i inne ważne informacje. W przypadku życzeń specjalnych jesteśmy otwarci na propozycje.

Wędkarstwo tylko z Boccale

Nasz dział pomocy klientowi chętnie doradzi Ci w zakupach. Nasz sklep gwarantuje ekspresową wysyłkę tylko najlepszymi firmami kurierskimi. Towar jest pakowany bezpiecznie i sprawnie. Zależy nam na pozytywnych opiniach klientów, dlatego nasze zamówienia są stale nadzorowane przez dział realizacyjny.

Zamówienia

Boccale na swojej stronie posiada wygodny system składania zamówień. Poprzez nasz sklep internetowy możesz bezpiecznie składać zamówienia oraz dokonywać opłat wybranymi metodami płatności. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Życzymy miłych zakupów!