Puchary Wędkarskie (2)

Nagrody na zawody wędkarskie

Organizujesz zawody wędkarskie? Nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród wędkarskich.

W naszej ofercie znajdziesz nagrody wędkarskie we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz wybrać, aby zwycięzca wrócił do domu z największą lub złotą nagrodą, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym trofeum.

Czy wolisz nagrodę dla zwycięzcy i medale za 2 i 3 miejsce? To też jest możliwe, oczywiście! Nasze nagrody wędkarskie są dostępne bezpośrednio z magazynu, a jeśli chcesz, możemy je spersonalizować wybranym przez Ciebie tekstem.

Grawerowanie nagród wędkarskich

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo spersonalizować wybrane przez siebie trofeum. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądane zdjęcie nie jest zawarte w zestawie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród wędkarskich

Kupowanie nagród wędkarskich od Boccale jest szybkie i proste. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać pożądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zamówienia, skontaktuj się z nami.