Medale Biegach (2)

Puchary Biegach (4)

Nagrody na zawody w biegach sportowych

Organizujesz turniej biegowy? Nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród biegowych.

W naszej ofercie znajdziesz nagrody Running we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz zdecydować, że zwycięzca otrzyma największą lub złotą nagrodę, a numer 2 i 3 mniejsze lub srebrne i brązowe trofeum.

A może wolisz nagrodę Running dla zwycięzcy i medale Running za 2 i 3 miejsce? Oczywiście, to również jest możliwe! Nasze nagrody biegowe są dostępne bezpośrednio z magazynu, a na życzenie możemy je spersonalizować wybranym przez Ciebie tekstem.

Grawerowanie nagród biegowych

W naszym sklepie internetowym możesz z łatwością spersonalizować wybrane trofeum. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądane zdjęcie nie znajduje się w zestawie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród biegowych

Zakup nagród biegowych od Boccale jest szybki i łatwy. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.