Medale Narciarskie (1)

Puchary Narciarskie (4)

Nagrody narciarstwo na zawody sportowe

Sporty zimowe to jedne z ulubionych dyscyplin polskich rodzin. Polacy uwielbiają zimowe wypady na stok; jazdę na nartach, desce snowboardowej lub chociażby biegi narciarskie.
Z powodu braków śniegu, okazja na zimowe wyjazdy coraz rzadziej się zdarza. Odskocznią od tego typu rozrywki są transmisje zawodów sportowych; biegów narciarskich, skoków narciarskich czy narciarstwa klasycznego.

Poszukujesz pucharów i trofeów na zawody narciarskie?

Jeśli organizujesz zimowe mistrzostwa sportowe lub zawody narciarskie różnego rodzaju to dobrze się składa. Nasz sklep Boccale.pl zajmuje się produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju trofeów i nagród sportowych lub okolicznościowych. Od dłuższego czasu prowadzimy sklepy w Niemczech oraz Holandii. Zaufało nam już setki zadowolonych klientów.

W ofercie polskiego sklepu znajdziesz szeroki wybór medali sportowych, trofeów odlewanych, szklanych i plastikowych, medali okolicznościowych oraz statuetek. Wszystkie produkty dostępne są w trzech podstawowych kolorach, dopasowanych do osiąganych przez zawodników miejsc na podium. Wybieraj spośród setek wzorów i rozmiarów.

Nasze produkty mogą zostać poddane personalizacji. Oznacza to, że każdy zakupiony przedmiot może zostać poddany grawerce lub zostać wyposażony w specjalną wklejkę. Sprawdź ofertę Boccale już teraz. Wejdź w interesującą Cię kategorię i zapoznaj się z ofertą nagród. Dla stałych klientów przewidujemy rabaty.

Zawody narciarskie tylko z Boccale

Zorganizuj zawody z naszym wsparciem! Zamów pełny pakiet gratyfikacyjny dla Twoich zawodników. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta, by omówić szczegóły. Z przyjemnością dostosujemy zamówienie pod Twoje wydarzenie sportowe. Gwarantujemy szybką dostawę na czas. Dołącz do naszej listy zadowolonych klientów.

Zamówienia

Prosimy o składanie zamówień za pośrednictwem naszej strony. Wybierz interesujące produkty i skompletuj zamówienie w koszyku. Podaj dane do wysyłki i zamów trofea z ekspresową dostawą pod wybrany adres. Skontaktuj się z nami w celu negocjacji ceny dla zamówień hurtowych. Zachęcamy do zakupów.