Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Puchary taneczne na każdą okazję

Puchary Taneczne to idealny produkt na mistrzostwa lub inne ważne wydarzenie. Dla każdego sportowca, uczestnika lub członka klubu odpowiedni puchar do tańca jest ważną pamiątką z bardzo szczególnego wydarzenia i sukcesu, na który długo się trenowało.

Dzięki szerokiemu wyborowi dużych i małych pucharów, w Boccale zawsze znajdziecie to, czego szukacie! Jeśli szukasz konkretnego pucharu do tańca, na przykład pucharu do challenge’u, daj nam znać, a my chętnie Ci pomożemy!

Wskazane jest zamówienie kompletu pucharów w różnych rozmiarach. Reprezentują one pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce.

Grawerowanie na pucharach do tańca

Spersonalizuj swój puchar szybko i łatwo w Boccale. Zawsze jest duży wybór pucharów. Wiele różnych rozmiarów i wariantów, z możliwością wyboru pasującego zdjęcia. Oczywiście do wybranego kubka dodamy dowolny tekst!

Wygrawerujemy wybrany tekst na podstawie pucharu, tekst ten będzie zawsze wyśrodkowany. Możesz wpisać 3 linijki tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kup puchary do tańca

Kupno Pucharów Tańca od Boccale jest szybkie i proste. Szukasz filiżanek w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie można wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również określić kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.