Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kolarstwo

Kolarstwo wydaje się być ciekawą propozycją spędzania wolnego czasu we współczesnych czasach. Coraz częściej społeczeństwo decyduje się na rowerowe przygody. Licznie organizowane zawody i mistrzostwa kolarskie zachęcają do treningów. Znany Tour de Pologne to czas wzmożonej aktywności rowerowej. Letnie rajdy rowerowe to pewnego rodzaju kolarstwo na niższym poziomie zaawansowania.

Poszukujesz trofeów i pucharów na zawody kolarskie?

Jeśli organizujesz rajdy rowerowe lub zawody kolarskie to idealnie się składa. Nasz sklep internetowy w swojej ofercie posiada szeroki wybór trofeów kolarskich i niezliczone wzory z kategorii puchary rowerowe. Nasze nagrody idealnie znajdą zastosowania w różnego rodzaju zawodach rowerowych. Downhill, kolarstwo, bmx i inne popularne sporty. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju wyroby, od prostych medali sportowych do nagród dla trenerów i sędziów.

Towary sprzedajemy w każdej ilości. Akceptujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Boccale oferuje szeroki wybór modeli, wzorów, rozmiarów i kolorystyki.

Zamów nasze produkty i skorzystaj z usługi grawerowania własnego nadruku lub produkcji specjalnych wklejek na medale. Personalizujemy zamówienia pod wybrane imprezy sportowe. Stworzymy dla Ciebie zestawy nagród dopasowane specjalnie pod Twoje wydarzenie.

Kolarstwo tylko z Boccale

Nasze biuro obsługi klienta zajmuje się fachowym doradztwem z zakresu nagród i personalizacji zamówienia. Gwarantujemy bezpieczne zakupy, szybką dostawę oraz natychmiastową realizację zamówień. Dbamy o opinie sklepu, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy z niebywałą dokładnością.

Sprawdź nasza ofertę i wybierz puchary dobrane pod Twoje wydarzenie. Zamów zestawy medali lub prezent okolicznościowy dla rodzinnego kolarza. WYbierz odpowiedni wzór, model, rozmiar, kolor i dobierz odpowiedni grawer. Zaskocz bliskich i zawodników!

Zamówienia

Nie czekaj i złóż zamówienie już teraz! Największy wybór medali i pucharów sportowych tylko z Boccale.pl. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi. Życzymy miłych zakupów!