Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtr
Puchar Piłka ręczna
Zamknij

Puchar Piłka ręczna

34,95 44,95 
Figurka Piłka ręczna
Zamknij

Figurka Piłka ręczna

16,95 19,95 

Piłka ręczna

Nasza narodowa drużyna często odnosi sukcesy na mistrzostwach piłki ręcznej. Nagrody za zawody w piłce ręcznej naszej kadry licznie spływają na nasze konto. Szkoły sportowe otwierają nowe klasy o profilu piłkarskim z myślą o systematycznych treningach i rozwijaniu nowych talentów. Piłka ręczna to sport drużynowy, w którym wymagana jest nie tylko siła fizyczna, ale również odpowiednia taktyka i szybkość w działaniu.

Poszukujesz pucharów i medali na mecz piłki ręcznej?

Jeśli trudnisz się w organizacji imprez sportowych takich jak mistrzostwa piłki ręcznej lub po prostu planujesz zawody w piłce ręcznej, to zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Nasz sklep online zaopatruje różnego rodzaju instytucje, kluby sportowe, szkoły i osoby prywatne w nagrody sportowe i upominki okolicznościowe.

W ofercie Boccale znajdziesz szeroki wybór trofeów wytwarzanych z większości dostępnych materiałów; medale z grawerem, puchary i drobne upominki. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą tego typu wyrobów od dłuższego czasu.

Oferujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego asortymentu oraz szybką i bezpieczną dostawę pod wybrany adres. Sprawdź ofertę naszego sklepu właśnie teraz. Wejdź w wybraną kategorię i zapoznaj się z obszerną ofertą trofeów. Pamiętaj, że stałych klientów przewidujemy wysokie rabaty.

Zawody w piłce ręcznej tylko z Boccale

Na naszej stronie bez problemu dobierzesz odpowiednie nagrody z kategorii piłka ręczna medale i piłka ręczna puchary. Oferujemy personalizację trofeów pod Twoje wydarzenie sportowe. Nasze produkty dostępne są w wielu wzorach, rozmiarach i kolorach. Jesteśmy przekonani, że bez problemu znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Zamówienia

Ewentualne zamówienia prosimy składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Boccale.pl. W przypadku braku towaru na magazynie, prosimy o kontakt z biurem klienta. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem indywidualnym z grawerem lub hurtową ilością trofeów, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Zachęcamy do zakupów.