Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nagrody judo na zawody sportowe

Organizujesz turniej Judo? Nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród Judo.

Możesz znaleźć nagrody Judo we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz wybrać, aby zwycięzca poszedł do domu z największą lub złotą nagrodą, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym trofeum.

Czy wolisz nagrodę Judo dla zwycięzcy i medale Judo za 2 i 3 miejsce? Oczywiście jest to również możliwe! Nasze nagrody Judo są dostępne bezpośrednio z magazynu, a na życzenie możemy je spersonalizować wybranym przez Państwa tekstem.

Grawerowanie nagród Judo

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo spersonalizować wybrane trofeum. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądane zdjęcie nie jest dołączone, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego trofeum dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie trofeum przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Państwa tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród Judo

Kupowanie nagród Judo od Boccale jest szybkie i proste. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje trofea już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.