Medale Bokserskie (1)

Puchary Bokserskie (3)

Nagrody Boks na zawody sportowe

Starsze pokolenie pamięta legendy polskiego boksu. Tomasz Adamek i Andrzej Gołota to światowe gwiazdy, o których głośno po dziś dzień. Gale boksu zawodowego jeszcze niedawno transmitowane były w telewizji, a ich oglądalność biła rekordy. W dzisiejszych czasach młodzież stawia na nowoczesne techniki. Większość młodych osób wybiera mieszane sztuki walki zapominając o klasyce. Mimo to często znajdują się prawdziwi fani bokserskich zmagań.

Poszukujesz pucharów i trofeów na galę boksu?

Zawody w boksie to ciekawe widowisko, godne nagród w najlepszym stylu. Jeśli organizujesz zawody sportowe, gale bokserskie czy inne zawody sztuk walki to świetnie się składa. Nasz sklep online Boccale.pl zajmuje się produkcją nagród na różnego rodzaju imprezy sportowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór medali sportowych, trofeów, pucharów dla zawodników oraz upominków dla sędziów. Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy.

Nasz sklep zaopatruje szkoły sportowe, firmy eventowe oraz prywatnych odbiorców w najlepszej jakości nagrody okolicznościowe. Posiadamy szeroki wybór kształtów, kolorów i rozmiarów z każdego modelu pucharu.

Realizujemy zamówienia z zakresu graweru i wklejek z dedykacją. Tworzymy indywidualne wzory i rozwiązania dostosowane specjalnie pod Twoje wydarzenie sportowe. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

Zawody bokserskie tylko z Boccale

Boccale.pl to jedyny słuszny wybór jeśli chodzi o sprawdzone nagrody rzeczowe. Gwarantujemy szybką dostawę na czas dla każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Paczki wysyłane są natychmiast po złożeniu zamówienia. Towar pakujemy starannie i bezpiecznie. Dbamy o swoja reputację oraz szanujemy każdego klienta!

Zamówienia

Wszystkie ewentualne zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem naszej platformy internetowej. Złóż zamówienie, wybierz ulubionego operatora płatności i bezpiecznie opłać zamówienie. W razie pytań i wątpliwości, chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji i ofercie. Koniecznie poinformuj nas o chęci personalizacji Twoich przedmiotów. Zapraszamy do zakupów.