Medale Dart (1)

Puchary Dart (5)

Nagrody Dart na zawody sportowe

Organizujesz turniej Dart? W takim razie oczywiście nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych nagród Dart.

U nas znajdziesz nagrody Dart we wszystkich kształtach i rozmiarach. Na przykład, możesz wybrać, aby zwycięzca wrócił do domu z największym lub złotym trofeum i dać numerom 2 i 3 mniejsze lub srebrne i brązowe trofea.

Wolisz jedną nagrodę Dart dla zwycięzcy i medale Dart za 2 i 3 miejsce? Oczywiście, że możesz! Nasze nagrody Dart są dostępne bezpośrednio z magazynu i jeśli chcesz, możemy je spersonalizować za pomocą tekstu, który chcesz.

Grawerowanie nagród Dart

Możesz łatwo spersonalizować swoje nagrody w naszym sklepie internetowym. Masz szeroki wybór różnych obrazów sportowych. Jeśli żądany obraz nie jest wymieniony, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wtedy natychmiast zaczniemy pracować, aby zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanych nagród dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie nagrody zamocujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy w środku podany przez Ciebie tekst. Masz możliwość wpisania 3 linijek o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno nagród Dart

Zakup trofeów Dart w Boccale jest szybki i łatwy. Czy szukasz nagrody w określonej kategorii cenowej? Możesz wskazać pożądany przedział cenowy w naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również podać kolor i rozmiar.

Zamów swoje nagrody już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zamówienia, skontaktuj się z nami.