Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Puchary Karate na każdą okazję

Puchary Karate to idealny produkt na mistrzostwa lub inne ważne wydarzenie. Dla każdego zawodnika, uczestnika lub członka klubu odpowiedni puchar karate jest ważną pamiątką z bardzo szczególnego wydarzenia i sukcesu, na który długo się trenowało.

Z szerokim wyborem dużych i małych pucharów, w Boccale zawsze znajdziesz to, czego szukasz! Jeśli szukasz specyficznego pucharu Karate, np. pucharu na wyzwanie, daj nam znać, a my chętnie Ci pomożemy!

Wskazane jest, aby zamówić zestaw pucharów w różnych rozmiarach. Reprezentują one pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce.

Grawerowanie na pucharach karate

Spersonalizuj swój puchar szybko i łatwo w Boccale. Zawsze jest duży wybór pucharów. Wiele różnych rozmiarów i wariantów, z możliwością wyboru pasującego zdjęcia. Oczywiście do wybranego kubka dodamy dowolny tekst!

Wygrawerujemy wybrany tekst na podstawie kubka, tekst ten będzie zawsze wyśrodkowany. Możesz wpisać 3 linijki tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kup puchary Karate

Kupowanie pucharów Karate od Boccale jest szybkie i proste. Szukasz pucharu w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać pożądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również określić kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.