Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Puchar Hokej P508

39,95 49,95 

Puchar Hokej

37,95 46,95 

Figurka Hokej P423

16,95 19,95 

Puchary hokejowe na każdą okazję

Puchary hokejowe są idealnym produktem na mistrzostwa lub inne ważne wydarzenie. Dla każdego sportowca, uczestnika lub członka klubu odpowiedni puchar hokejowy jest ważną pamiątką po szczególnym wydarzeniu i sukcesie, na który długo się trenowało.

Dzięki szerokiemu wyborowi dużych i małych pucharów, w Boccale zawsze znajdziecie to, czego szukacie! Jeśli szukasz konkretnego pucharu hokejowego, np. pucharu challenge, daj nam znać, a chętnie Ci pomożemy!

Wskazane jest zamówienie kompletu pucharów w różnych rozmiarach. Reprezentują one pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce.

Grawerowanie na pucharze hokejowym

Spersonalizuj swój puchar szybko i łatwo w Boccale. Zawsze jest duży wybór pucharów. Wiele różnych rozmiarów i wariantów, z możliwością wyboru pasującego zdjęcia. Oczywiście do wybranego puchar dodamy dowolny tekst!

Wygrawerujemy wybrany tekst na podstawie puchar, tekst ten będzie zawsze wyśrodkowany. Możesz wpisać 3 linijki tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kupno puchary hokejowych

Kupowanie pucharów hokejowych od Boccale jest szybkie i proste. Szukacie Państwo kubka w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać pożądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również określić kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.