Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Medale golfowe na każdą okazję

Jeśli szukają Państwo medali golfowych, to w Boccale trafili Państwo we właściwe miejsce. Zamawianie medali jeszcze nigdy nie było tak proste. Mamy je w wielu różnych rozmiarach i rodzajach. Niezależnie od tego, czy chodzi o olimpiadę, czy o wręczenie nagród klubowych, medal golfowy nie może nie być sportową nagrodą dla najbardziej utytułowanych uczestników.

Oprócz złotego medalu za pierwsze miejsce w zawodach, istnieje wiele innych okazji i możliwości wręczenia medalu. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo ten uniwersalny artykuł wraz z akcesoriami. Każdy medal można zaprojektować samodzielnie z wykorzystaniem wybranego przez siebie wizerunku sportowego.

Grawerowanie medali golfowych

W naszym sklepie internetowym można łatwo spersonalizować medal, który się chce. Mają Państwo do wyboru wiele różnych obrazów i pasujących do nich wstążek w różnych kolorach. Jeśli nie ma żądanego zdjęcia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, a my zobaczymy, co możemy dla Państwa zrobić! Możemy również nanieść tekst na wybrany medal bezpłatnie.

Nie grawerujemy medali, lecz umieszczamy przezroczystą naklejkę na tylnej stronie medalu, której nie widać. Dzięki temu możemy dostarczyć tańsze medale. Ponadto, możemy dostarczyć je w ciągu jednego dnia.

Kup medale golfowe

Kupowanie medali golfowych od Boccale jest szybkie i proste. Szukają Państwo trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby było jeszcze łatwiej, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje medale już dziś, ponieważ zamówienia złożone do godziny 12.00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.