Wyświetlanie jednego wyniku

Medale Dart na każdą okazję

Jeśli szukasz medali Dart, Boccale jest właściwym miejscem dla Ciebie. Zamawianie medali jeszcze nigdy nie było tak proste. Mamy je w wielu różnych rozmiarach i rodzajach. Czy to Igrzyska Olimpijskie, czy ceremonia wręczenia nagród w klubie – medalu Dart nie może zabraknąć jako sportowej nagrody dla najbardziej utytułowanych uczestników.

Oprócz zdobycia złotego medalu za pierwsze miejsce w zawodach, istnieje wiele okazji i możliwości do wręczenia medalu. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo ten uniwersalny przedmiot wraz z akcesoriami, każdy medal można samodzielnie zaprojektować za pomocą wybranego przez siebie zdjęcia sportowego.

Grawerowanie medali Dart

W naszym sklepie internetowym łatwo jest spersonalizować swój medal. Masz szeroki wybór różnych obrazów i wiele pasujących wstążek w wielu różnych kolorach. Jeśli żądanego obrazu nie ma na liście, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić! Dodatkowo, dodamy tekst do pożądanego medalu bezpłatnie.

Nie grawerujemy medali, lecz naklejamy przezroczystą naklejkę na tylnej stronie medalu, której w ogóle nie widać. Dzięki temu możemy dostarczyć tańsze medale. Dodatkowo, możemy dostarczyć je szybciej.

Kup Medale Dart

Kupowanie medali Dart w Boccale jest szybkie i proste. Szukają Państwo trofeum w określonej kategorii cenowej? Możesz wskazać pożądany przedział cenowy w naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również podać kolor i rozmiar.

Zamów swoje medale już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zamówienia, skontaktuj się z nami.