Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Figurka Biegi P411

16,95 19,95 

Puchar Biegi

34,95 44,95 

Puchary w bieganiu na każdą okazję

Organizujesz turniej biegowy? Nie możesz pozwolić, aby zwycięzcy wrócili do domu bez pięknych pucharów do biegania.

W naszej ofercie znajdziesz puchary dla biegaczy we wszystkich rodzajach i rozmiarach. Możesz wybrać, aby zwycięzca wracał do domu z największym lub złotym pucharem, a numer 2 i 3 z mniejszym lub srebrnym i brązowym pucharem.

A może wolisz puchar dla zwycięzcy i biegowe medale za 2 i 3 miejsce? Oczywiście, że jest to możliwe! Nasze puchary biegowe są dostępne bezpośrednio z magazynu, a na życzenie możemy je spersonalizować wybranym przez Ciebie tekstem.

Grawerowanie kubków do biegania

W naszym sklepie internetowym możesz łatwo spersonalizować wybrany przez siebie kubek. Możesz wybierać z szerokiej gamy zdjęć sportowych. Jeśli żądany obrazek nie znajduje się w zestawie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Wówczas natychmiast zaczniemy pracować i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dodatkowo, do żądanego pucharu dodamy bezpłatnie tekst. Na podstawie kubka przymocowujemy tabliczkę grawerską, na której wygrawerujemy podany przez Ciebie tekst. Tutaj masz możliwość wpisania 3 linijek tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kup puchary do biegania

Kupowanie kubków do biegania w Boccale jest szybkie i proste. Szukasz kubka w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.