Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Figurka Tenis

22,95 

Figurka Tenis

28,95 35,95 

Puchar Tenis

69,95 89,95 

Puchar Tenis ziemny

74,95 94,95 

Statuetka Tenis

28,95 

Statuetka Tenis

59,95 99,95 

Puchary tenisowe na każdą okazję

Puchary tenisowe są idealnym produktem na mistrzostwa lub inne ważne wydarzenie. Dla każdego sportowca, uczestnika lub członka klubu odpowiedni puchar tenisowy jest ważną pamiątką po szczególnym wydarzeniu i sukcesie, na który długo się trenowało.

Z szerokim wyborem dużych i małych pucharów, w Boccale zawsze znajdziecie to, czego szukacie! Jeśli szukasz specyficznego pucharu tenisowego, np. pucharu challenge, daj nam znać, a my chętnie Ci pomożemy!

Wskazane jest zamówienie kompletu pucharów w różnych rozmiarach. Reprezentują one pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce.

Grawerowanie pucharu tenisowego

Spersonalizuj swój puchar szybko i łatwo w Boccale. Zawsze jest duży wybór pucharów. Wiele różnych rozmiarów i wariantów, z możliwością wyboru pasującego zdjęcia. Oczywiście do wybranego kubka dodamy dowolny tekst!

Wygrawerujemy wybrany tekst na podstawie pucharu, tekst ten będzie zawsze wyśrodkowany. Możesz wpisać 3 linijki tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kup puchary tenisowe

Zakup pucharów tenisowych od Boccale jest szybki i łatwy. Szukają Państwo pucharu w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie można wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również określić kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.