Wyświetlanie jednego wyniku

Medale tenisowe na każdą okazję

Jeśli szukasz medali tenisowych, to w Boccale trafiłeś we właściwe miejsce. Zamawianie medali jeszcze nigdy nie było tak proste. Mamy je w wielu różnych rozmiarach i rodzajach. Niezależnie od tego, czy chodzi o Igrzyska Olimpijskie, czy o rozdanie nagród w klubie, medal tenisowy nie może nie być sportową nagrodą dla najbardziej utytułowanych uczestników.

Oprócz złotego medalu za pierwsze miejsce w zawodach, istnieje wiele innych okazji i możliwości wręczenia medalu. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo ten uniwersalny artykuł wraz z akcesoriami. Każdy medal można zaprojektować samodzielnie z wykorzystaniem wybranego przez siebie wizerunku sportowego.

Grawerowanie medali tenisowych

W naszym sklepie internetowym łatwo jest spersonalizować medal, który chcesz. Do wyboru jest wiele różnych obrazów i pasujących do nich wstążek w wielu różnych kolorach. Jeśli nie ma żądanego obrazu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić! Możemy również nanieść tekst na wybrany medal bezpłatnie.

Nie grawerujemy medali, lecz umieszczamy przezroczystą naklejkę na tylnej stronie medalu, której nie widać. Dzięki temu możemy dostarczyć tańsze medale. Dodatkowo, możemy dostarczyć je w ciągu jednego dnia.

Kupno medali tenisowych

Kupowanie medali tenisowych od Boccale jest szybkie i proste. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby było jeszcze łatwiej, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje medale już dziś, ponieważ zamówienia złożone do godziny 12.00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.