Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Medale Rugby na każdą okazję

Jeśli szukasz medali do rugby, Boccale jest właściwym miejscem dla Ciebie. Zamawianie medali jeszcze nigdy nie było tak proste. Mamy je w wielu różnych rozmiarach i rodzajach. Czy to Igrzyska Olimpijskie, czy ceremonia wręczenia nagród w klubie – medalu rugby nie może zabraknąć jako sportowej nagrody dla najbardziej utytułowanych zawodników.

Oprócz zdobycia złotego medalu za pierwsze miejsce w zawodach, istnieje wiele okazji i możliwości do wręczenia medalu. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo ten uniwersalny przedmiot wraz z akcesoriami, każdy medal można samodzielnie zaprojektować za pomocą wybranego przez siebie zdjęcia sportowego.

Grawerowanie medali rugby

W naszym sklepie internetowym łatwo jest spersonalizować swój medal. Masz szeroki wybór różnych obrazów i wiele pasujących wstążek w wielu różnych kolorach. Jeśli żądanego obrazu nie ma na liście, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić! Dodatkowo, dodamy tekst do pożądanego medalu bezpłatnie.

Nie grawerujemy medali, lecz naklejamy przezroczystą naklejkę na tylnej stronie medalu, której w ogóle nie widać. Dzięki temu możemy dostarczyć tańsze medale. Dodatkowo, możemy dostarczyć je szybciej.

Kup Medale rugby

Kupowanie medali rugby w Boccale jest szybkie i proste. Szukają Państwo trofeum w określonej kategorii cenowej? Możesz wskazać pożądany przedział cenowy w naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również podać kolor i rozmiar.

Zamów swoje medale już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.