Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Puchary pływackie na każdą okazję

Puchary pływackie są idealnym produktem na mistrzostwa lub inne ważne wydarzenie. Dla każdego sportowca, uczestnika lub członka klubu odpowiedni Puchar Pływacki jest ważną pamiątką z bardzo szczególnego wydarzenia i sukcesu, na który długo trenował.

Dzięki szerokiemu wyborowi dużych i małych pucharów, w Boccale zawsze znajdziesz to, czego szukasz! Jeśli szukasz konkretnego pucharu pływackiego, na przykład pucharu challenge, daj nam znać, a my z przyjemnością Ci pomożemy!

Wskazane jest zamówienie kompletu pucharów w różnych rozmiarach. Reprezentują one pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce.

Grawerowanie na pucharze pływackim

Spersonalizuj swój puchar szybko i łatwo w Boccale. Zawsze jest duży wybór pucharów. Wiele różnych rozmiarów i wariantów, z możliwością wyboru pasującego zdjęcia. Oczywiście do wybranego kubka dodamy dowolny tekst!

Wygrawerujemy wybrany tekst na podstawie puchar, tekst ten będzie zawsze wyśrodkowany. Możesz wpisać 3 linijki tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kup puchary pływackie

Kupowanie pucharów pływackich od Boccale jest szybkie i proste. Szukasz pucharu w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać pożądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również określić kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.