Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Medale piłkarskie na każdą okazję

Jeśli szukasz medali piłkarskich, to w Boccale trafiłeś we właściwe miejsce. Zamawianie medali jeszcze nigdy nie było tak proste. Mamy je w wielu różnych rozmiarach i rodzajach. Czy to Igrzyska Olimpijskie, czy też rozdanie nagród klubowych – medalu piłkarskiego nie może zabraknąć jako sportowej nagrody dla najbardziej utytułowanych zawodników.

Poza zdobyciem złotego medalu za pierwsze miejsce w zawodach, okazji i możliwości do wręczenia medalu jest wiele. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo ten uniwersalny przedmiot wraz z akcesoriami, każdy medal można zaprojektować samodzielnie z wykorzystaniem wybranego przez siebie zdjęcia sportowego.

Grawerowanie medali piłkarskich

W naszym sklepie internetowym, łatwo jest spersonalizować swój medal. Mają Państwo do wyboru wiele różnych obrazów i wiele pasujących wstążek w różnych kolorach. Jeśli żądany obraz nie jest dostępny, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić! Możemy również bezpłatnie nanieść tekst na wybrany medal.

Nie grawerujemy medali, lecz umieszczamy na tylnej stronie medalu przezroczystą naklejkę, której nie widać. Dzięki temu możemy dostarczyć tańsze medale. Dodatkowo, możemy dostarczyć je w ciągu jednego dnia.

Kup medale piłkarskie

Kupowanie medali piłkarskich w Boccale jest szybkie i proste. Szukasz trofeum w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wskazać pożądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również wybrać kolor i rozmiar.

Zamów swoje medale już dziś, ponieważ zamówienia złożone do godziny 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.