Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Puchary szachowe na każdą okazję

Puchary szachowe to idealny produkt na mistrzostwa lub inne ważne wydarzenie. Dla każdego sportowca, uczestnika lub członka klubu odpowiedni puchar szachowy jest ważną pamiątką po szczególnym wydarzeniu i sukcesie, na który długo się trenowało.

Dzięki szerokiemu wyborowi dużych i małych pucharów, w Boccale zawsze znajdziesz to, czego szukasz! Jeśli szukasz specyficznego pucharu szachowego, np. pucharu challenge, daj nam znać, a my chętnie Ci pomożemy!

Wskazane jest zamówienie kompletu pucharów w różnych rozmiarach. Reprezentują one pierwsze miejsce, drugie miejsce i trzecie miejsce.

Grawerowanie pucharów szachowych

Spersonalizuj swój puchar szybko i łatwo w Boccale. Zawsze jest duży wybór pucharów. Wiele różnych rozmiarów i wariantów, z możliwością wyboru pasującego zdjęcia. Oczywiście do wybranego kubka dodamy dowolny tekst!

Wygrawerujemy wybrany tekst na podstawie kubka, tekst ten będzie zawsze wyśrodkowany. Możesz wpisać 3 linijki tekstu o maksymalnej długości 25 znaków.

Kup puchary szachowe

Zakup pucharów szachowych od Boccale jest szybki i łatwy. Szukają Państwo filiżanek w konkretnej kategorii cenowej? W naszym pasku wyszukiwania po lewej stronie możesz wpisać żądany przedział cenowy. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możesz również określić kolor i rozmiar.

Zamów swoje puchary już dziś, ponieważ zamówienia złożone przed godziną 12:00 zostaną wysłane jeszcze dziś! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z nami.